Kablosuz Alan Kampus ve Uzak Erişim Çözümleri

Kablosuz Alan Kampus ve Uzak Erişim Çözümleri

Küreselleşme sonrası küçülen dünyada artan iş hızı ve seyahatlerin artması kurumların uzaktan şirket içi dijital ortama erişme ihtiyacını da beraberinde getirmiştir.

İş seyahatlerinde ofis kaynaklarına erişimi güvenli ve kesintisiz halde gerçekleştirmeniz için Algoritma Bilişim olarak sunduğumuz ürün ve çözümlerimizle yanınızdayız.

Genel telekomünikasyon altyapısı içerisinde kurumunuza ait ayrı bir ya da birkaç hat satın almak yerine maliyeti düşürerek güvenli ve hızlı veri aktarımına olanak sunan VPN teknolojisiyle kurum bünyesinde herkes tarafından verilen izinler çerçevesinde paylaşılmasını sağlarız.

IPSec teknolojisi ile güvenli olmayan ağlar içerisinde de güvenli tüneller yoluyla verilerinizi aktarmanızı sağlarız. Bu yolla tünelden geçen her veri IPSec Gateway üzerinde şifrelenip ulaştığı noktada deşifre edilerek güvenli bir şekilde yerine ulaşır.

Bütçe açısından IPSec çözümleri kurumunuz açısından uygun değilse standart olarak gelen internet tarayıcı üzerinden de SSL VPN yoluyla kurum ağına güvenli ve esnek bir erişimi Algoritma Bilişim olarak hizmetinize sunuyoruz.